Total Immersion

Naukę pływania metodą Total Immersion może podjąć każda osoba, bez względu na wiek i posiadane umiejętności. Metoda ta pozwala na zrobienie pływaka z każdego. Dzięki niej pływanie staje się płynniejsze i bardziej ekonomiczne,
a sama technika pływania jest o wiele atrakcyjniejsza.

Koncepcją pływania metodą Total Immersion jest dążenie do udogodnienia efektywności  oraz ekonomii pływania. Metoda ta w pierwszej kolejności naucza równowagi i opływowości ciała w wodzie. Następnie do powyższych umiejętności dokłada napęd.

Równowaga

Jest istotnym elementem, ponieważ umiejętność jej osiągnięcia stanowi podstawę do rozluźnienia, utrzymania się na wodzie oraz dalszej nauki bez stresu.

Opływowość

Znakomitą efektywność  otrzymujemy dzięki wyleżeniu z wyrotowanym i wyciągniętym ciałem, pracy rąk w pierwszym kwadrancie oraz wielkiej dbałości o minimalizację turbulencji.

Napęd

Duża część energii pochodzi z mięśni tułowia
i siły grawitacji oddziałującej na nasz ciało. Bardzo dużą uwagę poświęca się odpowiedniemu chwytowi wody,

Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby, które chcą nauczyć się pływać, lub które doskonalą i chcą rozwijać swoje umiejętności. Zachęcam do rozpoczęcia przygody z pływaniem metodą Total Immersion, której koncepcją jest optymalizacja efektywności i ekonomii pływania.

Zapraszam na zajęcia indywidualne lub w grupie, program ćwiczeń dostosuję do Twoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Podczas pierwszych treningów jestem z Tobą w wodzie, demonstruję poprawne wykonanie ćwiczenia, asekuruję i koryguję błędy.

1

Założyciel szkoły pływania SwimTech
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Trener Przygotowania Motorycznego
Trener Personalny
Trener pływania II klasy
Trener pływania I stopnia metodą Total Immersion
Trener pływania II stopnia metodą Total Immersion (wody otwarte)
Instruktor pływania
Instruktor pływania osób niepełnosprawnych (Koncepcja Halliwick)
Ratownik wodny

Mariusz Maciaszek

Cennik

124
trening dla 1 osoby
174
trening dla 2 osób
199
trening dla 3 osób
kontakt i zapisy
mariusz.maciaszek.ti@gmail.com
792160591
centrum rekreacyjne "Ślęza"
Close Menu